OrionHCCA1200.2 Competition Series 2-Channel Amplifier
| ASIN | B00ZK0CR1U |
| Best Sellers Rank | #73,120 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #157 in Car Mono Amplifiers |
| Brand Name | ORION |
| Customer Reviews | 4.4 4.4 out of 5 stars (266) |
| Global Trade Identification Number | 00818550013889 |
| Included Components | Amplifier^Manual |
| Item Dimensions | 15 x 11.7 x 2.8 inches |
| Item Weight | 6 Pounds |
| Manufacturer | Orion |
| Material Type | Aluminum |
| Maximum Output Power | 1200W |