| ASIN | B0C8Y1TSKZ |
| ASIN | B0C8Y1TSKZ |
| Active Ingredients | hyaluronic_acid |
| Best Sellers Rank | #1,587 in Beauty & Personal Care ( See Top 100 in Beauty & Personal Care ) #8 in Facial Masks |