Abb Ms116 0 16 Manual Motor Starter 0 1 0 | Desertcart Kyrgyzstan
ABB MS116-0.16 Manual Motor Starter, 0.1 - 0.16 A
Product ID: 541949889
Details
Amperage0.16 Amps
BrandABB
Item Weight0.53 Pounds
ManufacturerABB
6569 som
Duties & taxes included
In stock
1
Buyer Protection ยท Full refund if your order doesn't arrive as described.
Secure transaction
Details
Amperage0.16 Amps
BrandABB
Item Weight0.53 Pounds
Description
Specifications
ASIN
B01DL6S678
Best Sellers Rank
#968,567 in Industrial & Scientific ( See Top 100 in Industrial & Scientific ) #570 in Motor Starters