| ASIN | B09VH4RKZC |
| Additional Features | Lightweight, Wireless Charging Compatible |
| Age Range Description | Adult |
| Best Sellers Rank | #107,277 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #4,611 in Headphone Cases |