| ASIN | B09V9BNRFW |
| Additional Features | Timer |
| Alarm Clock | Yes |
| Batteries are Included | No |
| Best Sellers Rank | #12,867 in Office Products ( See Top 100 in Office Products ) #10 in Time Cards |