| ASIN | B08NTS1V43 |
| Best Sellers Rank | #24,566 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #27 in Car Multichannel Amplifiers |
| Brand | Timpano |
| Date First Available | December 21, 2020 |
| Department | All Ages, Unisex |
| Item Weight | 3.75 pounds |
| Item dimensions L x W x H | 8.11 x 8.11 x 2.6 inches |
| Item model number | TPT-1000.4 2 Ohm |