| ASIN | B08M6F1VZY |
| Additional Features | Temperature Display |
| Backlight | Yes |
| Best Sellers Rank | #297,558 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #354 in Home Programmable Thermostats #688 in Water Heater Replacement Parts |