The Remo RH3100-00 3-Piece Drum Set features 6", 8", and 10" diameter drums with durable Acousticon shells and coated heads for rich sound quality. Its vibrant multi-colored design and included rainbow ball mallets make it an ideal, portable percussion set for budding musicians and creative professionals alike.
| ASIN | B003S7GAT2 |
| Best Sellers Rank | #145,194 in Toys & Games ( See Top 100 in Toys & Games ) #229 in Kids' Drum & Percussion Instruments |