title: "AOC - G2 24G2SPAE/BK LED Display 60,5 cm (23.8\") 1920 x 1080 Pixel Full HD Nero, Rosso"
brand: "aoc"
price: "24589 som"
currency: KGS
in_stock: false
url: https://www.desertcart.kg/products/754079517-aoc-g2-24g2spae-bk-led-display-60-5-cm-23
store_origin: KG
region: Kyrgyzstan
---
# AOC - G2 24G2SPAE/BK LED Display 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixel Full HD Nero, Rosso
**Brand:** aoc
**Price:** 24589 som
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** AOC - G2 24G2SPAE/BK LED Display 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixel Full HD Nero, Rosso by aoc
- **How much does it cost?** 24589 som with free shipping
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- aoc enthusiasts
## Why This Product
- Trusted aoc brand quality
## Description
Monitor da gaming da 23,8" con frequenza di aggiornamento di 165 Hz, tempo di risposta MPRT di 1 ms, IPS panel, Adaptive Sync Il 24G2SPAE/BK è il nostro modello da 23,8" per il gamer che desidera prestazioni elevate senza rinunciare al comfort. Offre anche 1080p FHD (Full High Definition), input lag ridotto, altoparlanti stereo da 2 W e un'ampia gamma di colori.
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| Manufacturer | AOC |
| Model | 24G2SPAE/BK |
| Product Dimensions | 50 x 25 x 40 cm; 3.75 kg |
| Item model number | 24G2SPAE/BK |
| Computer Memory Type | DIMM |
| Hardware Interface | D-Sub, DisplayPort, HDMI |
| Response Time | 1 Milliseconds |
| Standing screen display size | 24 Inches |
| Colour Screen | Yes |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Maximum vertical resolution | 1080 Pixels |
| Voltage | 240 Volts (AC) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Data Transfer Rate | 48 Gigabits Per Second |
| Manufacturer | AOC |
| Item Weight | 3 kg 750 g |
## Product Details
- **Screen Size:** 24 Inches
- **Aspect Ratio:** 16:9
- **Voltage:** 240 Volts (AC)
## Images
## Frequently Bought Together
- Highwings 4K HDMI Cable 15FT, 2.0 High Speed 18Gbps HDMI Braided Cord-Supports (4K 60Hz HDR,Video 4K 2160p 1080p 3D HDCP 2.2 ARC-Compatible with Ethernet PS4/3 4K Projector Game Monitor ect-Grey
- Logitech MK270 Wireless Keyboard And Mouse Combo For Windows, 2.4 GHz Wireless, Compact Mouse, 8 Multimedia And Shortcut Keys, For PC, Laptop - Black