title: "On-Stage (MSA9030-19C) 19\" Gooseneck, Chrome"
brand: "onstage"
price: "6345 som"
currency: KGS
in_stock: true
url: https://www.desertcart.kg/products/11964095-on-stage-msa9030-19c-19-gooseneck-chrome
store_origin: KG
region: Kyrgyzstan
---
# Solid steel connectors Pinch point-free interlocking metal 2.5 lb weight capacity On-Stage (MSA9030-19C) 19" Gooseneck, Chrome
**Brand:** onstage
**Price:** 6345 som
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🎤 Elevate your sound with precision and style — don’t let your mic settle for less!
## Quick Answers
- **What is this?** On-Stage (MSA9030-19C) 19" Gooseneck, Chrome by onstage
- **How much does it cost?** 6345 som with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- onstage enthusiasts
## Why This Product
- Trusted onstage brand quality
## Key Features
- • **Versatile Length Options:** Choose from 6", 13", or 19" lengths to perfectly tailor your mic’s reach and stage presence.
## Overview
## Description
## Features
- Product Type :Instrument Parts And Accessories
- Package Dimensions :1.905 Cm L X10.16 Cm W X50.165 Cm H
- Country Of Origin :China
- Package Weight :1.0Lbs
- Industry'S Most Innovative Stands And Accessories
## Product Details
- **Color:** Chrome
- **Material:** Alloy Steel, Metal
- **Item Weight:** 0.9 Pounds
- **Item dimensions L x W x H:** 21 x 1 x 4 inches
## Images
## Available Options
This product comes in different **Pattern, Color, Size** options.
## Frequently Bought Together
- On-Stage 19" Microphone Gooseneck, Chrome